Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

Се продава од: Zoran 16 мар. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Se prodava Opel Astra H 1.7 CDTI vo odlicna sostojba so realna kilometraza.
Od oprema poseduva: bord kompjuter, klima, elektrika na predni stakla i retrovizori, fabricko radio so cd, servo volan, abs, airbage, 5 brzini, svetlo za magla, centralno i kluc so dalecinsko.
Voziloto e so napraven kompleten servis: zamenet rebrasti kajs, maslo so filtri, jabucici, lageri, vuferi, plocki i akumulator.
Registrirano cela godina do 21.12.2019 so zelen karton.
Nema nikakvi mani i moze proba i proverka so majstor po vasa zelba.
So voziloto odat i 4 aluminski bandasi i 2 letni gumi.
Нема посетени огласи
Кон почеток