Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 150KS

Се продава од: Гоце 21 мај 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Prodavam Opel Vectra C 1.9 CDTI 150ks.
Cena po dogovor.

Goce - 075/690-098
Нема посетени огласи
Кон почеток