Македонски | Shqip | English |

Toyota Auris -07

Се продава од: Mice 15 мар. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Auris
Toyota Auris -07
Нема посетени огласи
Кон почеток