Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9 TDI 131KS HIGHLINE

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 13 јан. 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.570 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 450 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Kolata e vo odlicna sostojba
Redovno servisirana
Registrirana do 07 2019
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток