Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 2.0 Tdi 4x4

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cooper 07 јан. 17:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Tiguan
Dzip VW Tguan 2.0 tdi 4motion vo extra sostojba
so full oprema
kozhni sedishta
kozen volan
registriran so
zelen karton
novi gumi
xhipot e kupen vo Porsche
odlicno e zacuvan i uste e kako nov
za poveke inf tel 071342316 poz
Нема посетени огласи
Кон почеток