Македонски | Shqip | English |

Atomizeri Mulceri Frezi ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA

Оглас од претпријатие. Се продава од: eDelovi.mk 27 мај 23:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Ресен
Возила : Приклучни машини
АПЛИЦИРАЈТЕ НА НАЈНОВИОТ ПОВИК ЗА ИПАРД 2 !!!

МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ СО ПОМОШ НА ЗЕМЈОДЕЛСКИ КРЕДИТИ ИЗДАДЕНИ ОД СИТЕ БАНКИ КОИ ГО ОВОЗМОЖУВААТ.

НАЈИЗДРЖЛИВИ !!! НАЈКВАЛИТЕТНИ !!!

- АТОМИЗЕРИ, МУЛЧЕРИ, ФРЕЗИ, ТРАКТОРИ, ЃУБРЕРАСТУРАЧИ И ДРУГА ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ
- Земја на потекло: Р. Турција
Напомена:

- МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТИРАЊЕ НА СИТЕ ПОТРЕБНИ ДОКУМЕНТИ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ НА ИПАРД ПРОГРАМИТЕ и ПРОГРАМИТЕ од Агенција за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој

prskalica prskalici atomizer atomizeri vlekaci vlekac mulcer freza gjubrerasturac prikolka prikolki traktor traktori kola koli kamion kamioni
Нема посетени огласи
Кон почеток