Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis 440 EURO 5 -08 na delovi

Се продава од: Iveko Денес 17:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Ресен
Se prodava Iveco Stralis 440 EURO 5 na delovi
Menuvac, Motor, Kabina, Diferencijal i drugi delovi

Kamionot se naoga vo Svedska
Нема посетени огласи
Кон почеток