Македонски | Shqip | English |

Poluprikolka ladnjaca Krone

Се продава од: Ферди Далипи Вчера 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Ресен
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Krone
Полуприколката е во возна состојба, година на произвдство 2005, добро зачувана и редовно сервисирана, мотор Carrier 1850
Нема посетени огласи
Кон почеток