Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti

Се продава од: Iveko Денес 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Локација: Ресен
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Se prodava kamion
Iveco Stralis EURO3 2005godina so Bugarski dokumenti.


Kamionot se naogaat vo Svedska
Нема посетени огласи
Кон почеток