Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis na Svedski tablici

Се продава од: Rabota Денес 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР   5 300 ЕУР

Локација: Ресен
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Se prodava Iveco Stralis EURO 3, so 3 osovini, na Svedski tablici
Kamionot se naoga vo Makedonija.
Нема посетени огласи
Кон почеток