Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 26.430 na Svedski tablici

Се продава од: Rabota Денес 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 ЕУР   9 000 ЕУР

Локација: Ресен
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGA
Se prodava MAN TGA 26.530 EURO 4, manuel, so 2 osovini na Svedski tablici
Нема посетени огласи
Кон почеток