Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros 1844 so prikolka krone

Се продава од: Resul 23 мај 21:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Ресен
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
Mercedes benz actros 1844 so prikolka krone
2008god kupen nov od mk neuvezuvan vozen samo od eden sofer so realna km cena po dogovor dobro zacuvan vredi dase vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток