Македонски | Shqip | English |

Kombe Tovarno

Се продава од: Djunejt 02 јан. 08:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 800 ЕУР

Локација: Ресен
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
213 Cdi..2009...220000km so servisna kniska...
Нема посетени огласи
Кон почеток