Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Vario 612 D - 97

Се продава од: Naumce 03 мај 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Ресен
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Vario
MERCEDES BENZ VARIO 612D
- Година на производство 1997
- Зафатнина на моторот 2874 cm3
- Сила на моторот 85 kw
- ЗАМЕНА ✅
Нема посетени огласи
Кон почеток