Македонски | Shqip | English |

Atraktivno gradezno zemjiste vo naselba Crkviste

Се продава од: Boris 10 јул 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: населба Црквиште
За живеалиштето: Плац, Дозвола за градење
Локација: Ресен
Се продаваат две парцели атрактивно градежно земјиште за изградба на индивидуални стамбени објекти во урбаната населба “Црквиште“.


- 1 парцела со површина од 530 м2
- 1 парцела со површина од 575 м2


Цена по договор.


За повеќе информации, заинтересираните можат да се јават на следниов телефонски број: 070 865 897.
Нема посетени огласи
Кон почеток