Македонски | Shqip | English |

Plac na Prespansko Ezero-selo Konjsko

Оглас од претпријатие. Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 11 мар. 16:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

18 500 ЕУР

Површина: 700 m2
Локација: Ресен
Се продава плац на Преспанско езеро, село Коњско - 100 м од обала.

Површина 700 м2
За градба на викендица
Има пат до плацот

Цена 18.500 Евра

Шифра С704
Нема посетени огласи
Кон почеток