Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 1.6

Се продава од: PCHD Gamer 10 ноем. 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 650 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
opel vectra 1.6 registrirana cela godina do 02 10 2018 god vo dobra sostojba benzin plin atestiran napraven servis cena po dogovor za povise informacii na tel 078 571 545.
Нема посетени огласи
Кон почеток