Македонски | Shqip | English |

Golf 3

Се продава од: Ivan 06 јан. 20:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Prodavam golf3 vo ispravna sostojba plin benzin plin so ates kolata e vo top sostojba mala potrosuvacka karoseriski ekstra motor super registrirano do 24.08.2019god..za poveke inf barajte me na 078305918 vo sekoe vreme
1100eur ne fiksna I'ma mesto za dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток