Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3

Се продава од: Ivan 30 мар. 22:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Prodavam golf3 1995god 1.4 benzin plin atest reg do 28.08.2019 vo odlicna sostojba cena po dogovor moze zamena za drugo vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток