Македонски | Shqip | English |

Traktor Massey Ferguson 595

Се продава од: Kole Nakov Денес 09:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Локација: Свети Николе
Возила : Трактори
Марка: Massey Ferguson
Модел: 595
Се продава добро сочуван трактор марка Massey Ferguson 595.
Нема посетени огласи
Кон почеток