Македонски | Shqip | English |

DAF XF

Се продава од: Иле Илиев 14 апр. 16:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 000 ЕУР

Локација: Свети Николе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Се продава DAF XF 410, euro 5 2007 год. Регистриран до 05/02/2020 и полуприколка SCHMITZ 2008 год. Може замена за влекач на BG таблици. Инфо може и на 071/319/232
Нема посетени огласи
Кон почеток