Македонски | Shqip | English |

Masina za kroenje Iverica 320

Оглас од претпријатие. Се продава од: evromebel 07 фев. 16:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Локација: Свети Николе
Masina za kroenje iverica 320cm so presa,...dostapna vtorata polovina na mart,...vo ispravna sosotojba ,momentalno vo funkcija ,moze da se vidi i proveri,...imam i aspirator za sobiranje piljevina , moze i oddelno.Masinata ne e na firma, cenata e krajna nema ddv
Нема посетени огласи
Кон почеток