Македонски | Shqip | English |

Axton ozvucuvanje za golf 3ka komplet

Оглас од претпријатие. Се продава од: evromebel 17 фев. 14:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

333 МКД

Локација: Свети Николе
Производи : Радио/Стерео систем и Додатоци
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Продавам Axton SoundBoard квалитетна медијапанска даска со појачало Axton Impact c400х2 двоканално.

Информации за појачалото:

1 × 130 watts channel 1 to 4 ohms
2 × 119 watts channel 1 + 2 to 4 ohms
1 × 353 watts channel 1 + 2 bridged to 4 ohms
353 watts total power

На даската има:

4х8ци бас Axton HW 210 C RMS 100W 8ohm
2x1 високотонци Axton HT 25 C RMS 25W 4ohm
2x кросовери за подобар звук Axton CAX 65

Може да се проба во секое време за повеќе информации јавете се на бројот
078/741-347
078/741-347
078/741-347

Има простор за договор о/
Нема посетени огласи
Кон почеток