Македонски | Shqip | English |

Niva 4500m2 vo Sveti Nikole

Се продава од: Благој 13 јан. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 4500 m2
Локација: Свети Николе
СЕ ПРОДАВА НИВА ВО МЕСТО ВИКАНО "ВАКАВ" ПОД ТУРСКИТЕ ГРОБИШТА ОДМА ДО ПАТОТ СО СОПСТВЕНО НАВОДНУВАЊЕ И СО МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ СТРУЈА
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА
Нема посетени огласи
Кон почеток