Македонски | Shqip | English |

Zemjodelsko zemjiste vo selo Crniliste

Се продава од: Prodavac 20 јан. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Земјоделско земјиште
Површина: 18700 m2
Локација: Свети Николе
Нива 18700м2 с.Црнилиште
Може замена
Нема посетени огласи
Кон почеток