Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo 1.9 multijet 120ks ITNO

Се продава од: bojan 06 јан 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
Kolata e top so full oprema so site servisi napraveni smeneto ulje i filtri set rebrast i klinast kais 4 novi zimski gumi registrirano so zelen karton moze da se odnese na proverka kade sakate gi cuvam site delovi sto sum gi smenil nema sto da se pipne pali vozi full oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток