Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 320 CDI Avantgarde

Се продава од: Dejan Вчера 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 200 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 320
Vo odlicna sostojba. Novi Mishelin gumi.
Нема посетени огласи
Кон почеток