Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 top sostojba

Се продава од: deti 05 мар. 15:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 700 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
kolata e vo super sostojba servisirana ima dosta oprema
navigacija orginal ww
greaci na sedista
tempomat
klimatronik
i dr registrirana ima i zelen karton dva para gumi so se bandasi BEZ ZAMENI
Нема посетени огласи
Кон почеток