Македонски | Shqip | English |

Volvo XC 90 D5 Neuvezuvana Full Oprema

Се продава од: Igor Aleksandrovski 21 мар. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 500 ЕУР   13 900 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: XC 90
Avotomatik /
Dizel /
Kozna izvedba /
Redovno servisirana /
Kombinirana potrosuvacka 9,0 l / 100km /
Klima /
Grejaci na predni sedista /
Navigacija
Нема посетени огласи
Кон почеток