Македонски | Shqip | English |

Lepenje i repariranje na puknati sofersajbni

Се продава од: marjan 19 мај 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Поправете ја денес или сменете ја подоцна

Најпрвин ставете бела хартија од внатрешната страна и сликајте од блиску
потоа пратете ја сликата на вибер 078523155 за ориентациона цена

Цената на поправката не зависи од марката на вашето возило туку од аголот на поставеност на шофершајбната (коса или вертикална)

По договор доаѓам на лице место за камиони и автобуси.

Цени во зависност од големина на пукнатината и вид на шофершајбна ( коса или вертикална)

За полесно пребарување

ALFA ROMEO JTD ( 145 146 147, 155 156, 164 166 ALFA GT ALFA 159 BRERA MITO GIULIETA GULIETA GTV )
-AUDI TDI (80 90 100 AUDI B A1 A2 A3, A4,A5 A6 A7 A8 R8 TT Q5 Q7 ALLROAD QUATTRO QUATRO COUPE CUPE )
-BMW SERIA ( 116 118 123 120D 118D 320 D 320D 323 325 KOCKA E30 E36 E46 E90 ,525D 530D,530 D, 535D 725D 740 730 730D 750I X1 X3 X5 X6 Z3 Z4 M1 M3 M4 M5 M6 )
DAEWOO (MATIZ ESPERO LANOS NEXIA TICO )
Chrysler (Voyager cruiser 300 m 300m 300c 300 c)
-OPEL ( AGILA , ANTARA , ASCONA , COMBO COMMODORE GT KADET KADETT MANTA MERIVA MONTEREY OMEGA REKORD SENATOR TIGRA SPEEDSTER CORSA ASTRA VECTRA, ZAFIRA,INSIGNIA CALIBRA FRONTERA)
-CITROEN (VISA XANTIA ZX DS3 DS4 DS5 AX BX C1 C2 C3 C4 C5 C6,VISA BERLINGO XSARA, PICASSO, SAXO NEMO JUMPER JUMPY)
-MERCEDES (A 140 A140 A160 A170, C 180 C200, C220.C220CDI C200 CDI E220,E220 CDI E 250 CDI E 320 E 320 CDI ML.320 CDI ML 400 CDI CE CL CLK S 320 S320 CDI S400 CDI S500 S CLASA 190 230 240 VIANO VANEO SL SLK CLA )
-FIAT (BARCHETTA PUNTO, DOBLO, PANDA, STILO DUCATO FIORINO LINEA MAREA MULTIPLA SCUDO SEICENTO TEMPRA TIPO UNO)
-VW(GOLF1 GOLF 2 GOLF 3 TDI GOLF 4 TDI GOLF4 TDI ,GOLF5 GOLF 5 TDI , GOLF6 GOLF 6 TDI PASSAT4 PASSAT 4 , PASSAT5, PASAT, POLO, SHARAN, GOLF CADDY SHARAN CORADO EOS JETTA VENTO TOURAN SCIROCCO TIGUAN T1 T2 T2 CORRADO GTI VR6 G60 PHAETON NEW BEETLE LUPO 1.2 TDI 1.4 1.0 1.4 BORA FOX)
-RENAULT (RENO ESPACE MEGANE, SCENIC, KANGO LAGUNA 18 19 SCENIC TWINGO CLIO)
-FORD (C-MAX FUSION GALAXY FORD KA MONDEO MUSTANG PUMA S-MAX SIERRA COUGAR COURIER KUGA ESCORT CDTI FOCUS, FIESTA, MONDEO, GALAXY)
ZASTAVA ( 101 MEDITERAN 128 750 YUGO
DACIA ( DUSTER SANDRERO SANDERO LOGAN
HONDA ( ACCORD CIVIC CR-V HR-V CRV PRELUDE LOGO INTEGRA JAZZ CRX S2000
PORSCHE( 911 944 BOXSTER CAYENNE CAYMAN
MAZDA( RX-8 MAZDA 2 MAZDA 3 MAZDA 5 MX-3 MX-5 MX-6 929 626 323
NISSAN ( PATROL PRIMERA QASSHQAI X-TRAIL
PEUGEOT( 106 107 206 306 307 207 308 BI
Нема посетени огласи
Кон почеток