Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ КУЌА ВО БАРДОВЦИ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 13 авг. 23:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 6
Адреса: Стопански Двор
Површина: 184 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
За потребите на наш клиент бараме куќа за купување во елитниот дел од Бардовци. Потребно е куќата да е нова/понова градба и по можност со базен.

Вашите понуди пратете ги на :
[email protected]

За повеќе инфо контакт на
071/ 30 42 42

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток