Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - КУЌА ВО Ѓ. ПЕТРОВ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 20 мај 14:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

77 777 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: кај стадионот
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Самостојна куќа
Греење: Нема
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Продажба на куќа на одлична локација во Ѓ.Петров во непосредна близина на ОУ.Д.Поп Георгиев Беровски и стадионот.
Куќата е стар објект и има површина од 89м² станбен простор + 58м² подрум/сутерен, 39м2 во тераси додека плацот е со површина од 222м².
Плацот поседува и маркица за градба со катност од П+2 со вкупна бруто површина од 348м² со намена за градба - А1.
Куќата има уредна документација за сопственост - имотен лист за објект и земјиште.

цена: 77 777 евра + данок на промет

Термин за посета и разгледување на куќата може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

контакт тел:
02/ 321 30 80
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток