Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА КУЌА ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 20 мај 14:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

77 500 ЕУР   99 500 ЕУР

Број на соби: 7
Адреса: во близина на Кам Маркет
Површина: 255 m2
Број на спратови: 3 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин, Нова градба, Самостојна куќа
Греење: Струја
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Продажба на куќа на одлична локација во Новоселски Пат во близина на градинката и училиштето. Куќата е единечна, постара градба но во употреблиива состојба и располага со станбена површина од 72м² станбен простор и сутеренски простор од 61м² кој може да се користи и за живеење и лежи на парцела од 386м² како и ѕидана гаража со површина од 17м²
Куќата е со уредна документација - имотен лист за објектот и земјиштето и без хипотеки др. товари.

цена: 77 500 евра + данок на промет

Термин за посета и разгледување на куќата може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

контакт тел:
02/ 321 30 80
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток