Македонски | Shqip | English |

Niva do Etno selo Staro Bure Kuckovo

Се продава од: Адријана Божиноска 10 ноем. 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

13 ЕУР

Адреса: Веднаш до Етно Старо Буре Кучково
Површина: 4280 m2
За живеалиштето: Нива
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Нивата е на атрактивна локација веднаш до Етно село Старо Буре - Кучково.
Не е обработена и можноста за градење на креативни објекти е ваша.
Нема посетени огласи
Кон почеток