Македонски | Shqip | English |

Stan 91m2 vo Gorce Petrov 1

Се продава од: Zlatko 16 јан 09:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

54 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 91 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Реновиран, Наместен
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Се продава стан во Ѓорче Петров на мирна и тивка локација во близина на гимназија Кочо Рацин.
Мала зграда П+2ката
Станот е 54м2 плус два затворени балкона од 18 и 19м2.Подрум од 12м2.
Имотен лист за цела квадратура.
Нема посетени огласи
Кон почеток