Македонски | Shqip | English |

Stan vo Gjorce Petrov 1

Се продава од: Zlatko 10 ное 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 91 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Реновиран, Наместен, Подрум
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Се продава стан во Ѓорче на мирна и тивка локација во близина на гимназија Кочо Рацин.
Станот е 54м2 плус два затворени балкона од 18 и 19м2.Подрум од 12м2.
Имотен лист .
Нема посетени огласи
Кон почеток