Македонски | Shqip | English |

Prodavam stalka ultimate suport

Се продава од: Olga Jovicic 13 јан. 05:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

150 ЕУР

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Инструменти : Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Socuvana e i mnogu malce koristena
075-214-793
Нема посетени огласи
Кон почеток