Македонски | Shqip | English |

AERODROM ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR 643М2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 04 фев. 11:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Адреса: nas.Aerodrom do OU Blaze Koneski
Локација: Аеродром, Скопjе
Простории : Друго
СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО НОВА ЗГРАДА ЛОЦИРАНА ВО БЛИЗИНА НА ОУ БЛАЖЕ КОНЕСКИ.

ВКУПНА ПОВРШИНА 643м2

ИДЕАЛНИ ЗА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР, ИЗЛОЖБЕНО - ПРОДАЖНИ САЛОНИ, БАНКИ, АПТЕКИ И ДР.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

КОНТАКТ: 070 477 594
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток