Македонски | Shqip | English |

BMW 525d Limosine Aut

Се продава од: Filip Вчера 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 700 ЕУР   10 800 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
ИТНО се продава BMW 525d Limosine Aut.

Возилото е во совршена состојба, со целосна сервисна историја и секој сервис од купувањето направен во овластен сервис на BMW.

Возилото може да се види во секое време и да се провери на било кој овластен сервис во Скопје.

Возилото ги поседува следните карактеристики:
- Bluetooth
- Board computer
- CD player
- Electric windows
- Electric sidemirror
- Electr. Seat adjustment
- ESP
- Speakerphone
- Alloy wheels
- Light sensor
- MP3 interface
- Multifunctional steering wheel
- Navigation system
- Fog lights
- Non smoking vehicle
- Particulate Filter
- Rain sensor
- Maintenance Guide
- Sunroof
- Power steering
- Heated seats
- Daytime running lights
- Cruise control
- Traction control
- Tuner / Radio
- Xenon lights
- Central locking system

Со возилото доаѓаат и 8 оргинални BMW бандажи, како и 2 сета на гуми (еден летен и еден зимски)

Исто така има и сет од 4 оргинални клучеви.

Има мал простор за договор околу цената.
Не прифаќам замени за други возила.
Нема посетени огласи
Кон почеток