Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva 2.0vcdi

Се продава од: *_* 04 апр 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Captiva
Chevrolet Captiva 2.0vcdi 127hp, 2008 god. (i vo dokumenti) 144.000 km realni.
Komplet elektrika , klima, dva kluca originalni.
Ne e od uvoz, so servisna kniska reg. do 5.2018, so zelen karton.
Kolata e vo perfektna sostojba, prva boja, ,kako nova.
So dva para aluminski bandazi so gumi letni i zimski.
Pred 2000km smenet set rebrast kais, vodna pumpa i ulje so site filtri.
Нема посетени огласи
Кон почеток