Македонски | Shqip | English |

Ford Fusion 1.4 hdi -07 Cross oprema

Се продава од: Igi 22 мар. 00:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fusion
Ford fusion 1.4 hdi 50 kw 2007 proizveden
So Cross oprema
Servo
Abs
Centralno zaklucuvanje
Zatemnati fabricki stakla
Elektrika na stakla
Aluminiumski bandasi
Radio fabricko
Sedista kako novi
Kozen volan
Komandi na volan
Bord kompjuter
Elektrika na retrovizori

Voziloto e vo perfektna sostojba
Motorot raboti odlicno i ima potrosnja 5/L gradska
Mini dzipce perfektno i za neravni tereni
MINI SUV
Нема посетени огласи
Кон почеток