Македонски | Shqip | English |

Kia Sorento moze zamena

Се продава од: Зоран Вчера 21:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 300 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: Sorento
KIA SORENTO 3.5 EX 6V 200KS

4X4WD
AVTOMATSKI MENUVAC
KLIMATRONIC
RADIOCD+el.antena
KOZA
ALU FELNI
VGRADEN NOV PLINSKI URED ATESTIRAN ( pod garancija )

POGODEN ZA VLECENJE PRIKOLKA / KOLA / GLISER

ODLICNA SOSTOJBA

120.000 KM PRV SOPSTVENIK NEUVEZUVAN
Realna kilometraza

CENA : 6.600,00 EUR (cenata ne e fiksna)
---MOZE ZAMENA--- POGOLEMO / POMALO /
КИА // Соренто // Замена
Нема посетени огласи
Кон почеток