Македонски | Shqip | English |

Mazda CX-7 AWD

Се продава од: David Daev 05 јун. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

16 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: CX-7
Mazda CX7 AWD 2010 god
Prv Sopstvenik
Ful oprema
Koza , soncev krov ,Navigacija ,BOSE soraund systen fabricka kuka ,senzori napred ,kamera nazad
Posebno zimski gumi so Al.Bandashi 18 ‘ Letni gumi so original Bandashi 19”
Servisna istorija do kilometar
Moze zamena za poskapo vozilo so moja doplata
Servisisirana postojano vo Mazda servis
154009 km
Nov motor na 115000 km
Perfektno vozilo
Dizel 2.2
Нема посетени огласи
Кон почеток