Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 200 CDI BlueEFFICIENCY

Се продава од: Kire 03 дек. 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

17 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
Se prodava MERCEDES E 200 karavan so 5+2 dopolnitelni sedista 170 ks. Proizveden 06.2010 godina. Ima pominato 200.000 Km i e registrirna do 16.05.2018 so zelen karton. Kolata e vo perfektna sostojba. Moze zamena so vasa doplata,
Od oprema ima
Koza,
6 Stepen avtomatski menuvac,
Klimatronik,
Navigacija,
Led DayLight,
BI Xenon,
Parking senzori,
Tempomat,
Greaci na sedista,
2 originalni klucevi,
I mnogu druga oprema

Нема посетени огласи
Кон почеток