Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

Се продава од: Vesna Вчера 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
Seat Ibiza 1.2, prv sopstvenik
Нема посетени огласи
Кон почеток