Македонски | Shqip | English |

Citroen Jumper

Оглас од претпријатие. Се продава од: ПАДЕДЕ 2002 18 мај 01:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.670 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 300 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Citroen
Модел: Jumper
Се продава Citroen Jumper 2.2 HDI
- Година на производство: 2008
- Изминати километри: 268000
- Носивост во кг: 1440
- Товарен простор: 17м3
На возилото е направен комплетен сервис и е во одлична техничка состојба, регистрирано до март 2019.
Има некој каросериски оштетување кои можат да се видат на сликите во прилог.
Цена на возилото 6300 Еур + 18%ДДВ
Нема посетени огласи
Кон почеток