Македонски | Shqip | English |

Detska kolicka so transporter

Се продава од: Kris 10 ноем. 21:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 МКД   6 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Производи : Мебел/Опрема
Pierre cardin detska kolicka, aluminiumska ramka, letna i zimska opcija, i transporter za vo kola, vo super sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток