Македонски | Shqip | English |

MASA SO 6 STOLICI

Се продава од: ... 08 мар. 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.730 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД   15 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Маси и Столици
Se prodava dobro socuvana trpezariska masa so 6 stolici

Нема посетени огласи
Кон почеток