Македонски | Shqip | English |

iPhone 7 Black 32gb

Се продава од: 11 ное 08:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

450 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 7
Iphone 7 Black 32 gb star 5 meseca, ne pagjan nitu negde osteten, seuste e pod garancija.
Нема посетени огласи
Кон почеток