Македонски | Shqip | English |

Plac vo naselba Pintija

Се продава од: Stefan Rajchinoski 17 мар. 00:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

35 000 ЕУР

Адреса: Пинтија
Површина: 1026 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се продава плац во населба Пинтија со големина од 1026 м2, со имотен лист. За сериозни купувачи има простор за договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток